Ogłoszenie archiwalne

Działka rekreacyjna Swarzędz

Swarzędz, wielkopolskie

  • 80 000 zł
  • 310 m²
  • 258 zł/m²

Działka rekreacyjna Swarzędz

Swarzędz, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 października 2021

80 000 zł

310 m²

258 zł/m²

Działka rekreacyjna Swarzędz

Zaktualizowane: 22 października 2021

80 000 zł 310 m² 258 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 80 000 zł (258 zł/m²)
  • Media: prąd, woda
  • Źródło: biuro nieruchomości: Pepeta Nieruchomości, zaktualizowane: 22.10.2021
  •   numer ogłoszenia: zs/1477

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Piękna działka ROD nad Cybiną w Swarzędzu, w otulinie lasu i blisko jeziora Swarzędzkiego.
Malownicza okolica idealna dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta i być bliżej natury! Tereny spacerowe dają możliwość wypoczynku i relaksu. Harmonia i spokój towarzyszy na co dzień!

Parterowy, drewniany domek o powierzchni 20 m2, działka 300 m2.
W pełni zadbany i zagospodarowany ogród z nasadzeniami, pięknym trawnikiem. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://swarzedz.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/22921304.html