Ogłoszenie archiwalne

Działka rekreacyjna Swarzędz

Swarzędz, wielkopolskie

  • 62 000 zł
  • 300 m²
  • 207 zł/m²

Działka rekreacyjna Swarzędz

Swarzędz, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 września 2022

62 000 zł

300 m²

207 zł/m²

Działka rekreacyjna Swarzędz

Zaktualizowane: 22 września 2022

62 000 zł 300 m² 207 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 62 000 zł (207 zł/m²)
  • Działka: rekreacyjna, 300 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda
  • Źródło: biuro nieruchomości: Pepeta Nieruchomości, zaktualizowane: 22.09.2022
  •   numer ogłoszenia: zs/1654

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie polecam działkę z małym domkiem położoną na terenie ROD "NAD CYBINĄ w Swarzędzu z bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturą wokół, blisko do sklepów osiedlowych, marketów. Domek o powierzchni 25m2(pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka), znajdujący się na działce o powierzchni 300m2! Dodatkowo domek jest podpiwniczony- można przechowywać ze spokojem całą zimę warzywa. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://swarzedz.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/23572981.html