dowolna

Mieszkania nad jeziorem Swarzędz - Lista z ogłoszeniami

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

570 000 zł74 m² 7 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne jest w Swarzędzu na os. Dąbrowszczaków 9. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, salon z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

599 000 zł74 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania, znajdującego się w Swarzędzu na os. Dąbrowszczaków. Przepiękne mieszkanie po generalnym remoncie w 2015r. oraz odświeżaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

387 849 zł52 m² 7 483,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania (oferty biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz prowizji! charakterystyka: + 2-pokojowe mieszkanie + Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe po remoncie - wszędzie blisko Mieszkanie Mieszkanie jest po remoncie i znajduje się w niskim, ocieplonym 4-piętrowym budynku na 3 piętrze na os. Czwartaków 21 w Swarzędzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

469 000 zł53 m² 8 782,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w komfortowym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych, ale i szybki dostęp do centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

369 000 zł42 m² 8 682,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja,jasne 2pok/42m2 na II piętrze z balkonem i piwnicą os.Czwartaków w Swarzędzu. Rezerwacja Polecam ustawne w bardzo dobrej cichej lokalizacji mieszkanie na II piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

540 000 zł61 m² 8 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w niskim bloku na os. Raczyńskiego w Swarzędzu. Mieszkanie położone na wysokim parterze, dwustronne, wystawa okien północ/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych oraz pełna infrastruktura handlowo - usługowa pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i nowoczesne 2p/ok.42m2 z balkonem na II piętrze w rewelacyjnej lokalizacji,Swarzędz os.Dabrowszczaków -na sprzedaż. Rezerwacja Mieszkanie w niskim ocieplonym bloku skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

439 900 zł58 m² 7 584,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz dużego i w pełni wyposażonego mieszkania dla całej rodziny? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę w zielonej okolicy? bingo! Dzisiaj na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudzińskiego

Swarzędz,wielkopolskie

459 900 zł58 m² 7 929,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz nowoczesnego lokum w atrakcyjnej i spokojnej okolicy? Cenisz sobie ciszę i spokój z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? bingo! Dziś chciałbym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

471 044 zł60 m² 7 796,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie w naszej nowej inwestycji położonej w zielonej części Swarzędza - nieopodal Jeziora Swarzędzkiego. Proponowana nieruchomość: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

380 142 zł49 m² 7 789,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie w naszej nowej inwestycji u zbiegu ulic Cybińskiej i Cmentarnej w Swarzędzu. To spokojna, zielona okolica położona nieopodal malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

289 614 zł35 m² 8 267,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

381 589 zł50 m² 7 657,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w naszej nowej inwestycji w Swarzędzu. Dużym atutem osiedla jest komunikacja z pozostałymi częściami Miasta i Gminy Swarzędz oraz z Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

406 980 zł52 m² 7 810,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

375 839 zł48 m² 7 749,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania (oferty biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz prowizji! :charakterystyka: + 2-pokojowe mieszkanie + Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej nieruchomości zlokalizowanej w Swarzędzu na os. Mielżyńskiego Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

399 000 zł44 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz gustownego, nowoczesnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej nieruchomości zlokalizowanej w Swarzędzu przy ulicy Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

358 000 zł45 m² 7 955,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

498 000 zł74 m² 6 748 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego i wygodnego, 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 73,80 m2, położonego na wygodnym pierwszym piętrze odnowionego, niskiego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

709 000 zł64 m² 11 078 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niezwykła oferta dla niezwykłego klienta! Trzypokojowy apartament o wysokim standardzie, 100 metrów od jeziora, w otoczeniu zieleni, a jednak w centrum Swarzędza! Serdecznie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Kruszewnia, 3km od Swarzędza. Mieszkanie znajduje się na piętrze domu szeregowego z osobnym wejściem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł60 m² 7 612,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania (oferty biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz prowizji! charakterystyka: + 3-pokojowe mieszkanie + Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudzińskiego

Swarzędz,wielkopolskie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

419 000 zł44 m² 9 561,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Swarzędz,wielkopolskie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

598 000 zł54 m² 11 100,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

389 000 zł53 m² 7 284,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi (23 i 12m2), oddzielnej kuchni (7m2), łazienki (3m2), osobnego wc (1m2) i korytarza. Powierzchnia całkowita 53,4m2. Z salonu jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

599 000 zł54 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta III Wazy

Swarzędz,wielkopolskie

1 790 zł29 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego lokum w atrakcyjnej i spokojnej okolicy pełnej zieleni? Cenisz sobie ciszę i spokój z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? bingo! Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

439 824 zł60 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Cybińska to nowoczesna, urokliwa inwestycja położona w zielonej części Swarzędza, nieopodal rzeki Cybiny i Jeziora Swarzędzkiego. Prawdziwy raj dla spacerowiczów czy też osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Swarzędz,wielkopolskie

418 900 zł44 m² 9 559,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lubisz klimat kamienic i szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

457 650 zł59 m² 7 695,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

289 152 zł35 m² 8 328,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

275 000 zł31 m² 8 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka W swarzędzu Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka 31,2 m2 w Swarzędzu. Położenie mieszkania jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ciszy i spokoju a za razem dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Swarzędz,wielkopolskie

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

419 000 zł60 m² 6 937 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 60,4 m2 położone na Os. Kościuszkowców w Swarzędzu na parterze. Może akurat jesteś osobą poszukającą swojego własnego kąta, może akurat, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

1 850 zł49 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie 2pok/49m2 na parterze z dużym balkonem w Swarzędzu os.Czwartaków. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone składa się z : dużego jasnego umeblowanego pokoju.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij