dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Swarzędz - Oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

369 874 zł50 m² 7 397,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: magdalena Soloch tel. Zależy Ci na nieruchomości, którą zaprojektujesz od podstaw wg własnych pomysłów? Szukasz mieszkania w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzesińska

Swarzędz,wielkopolskie

3 400 zł104 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, położony w Swarzędzu w rejonie ulicy Wrzesińskiej. W odległości około 600 m markety spożywcze th.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryniów

Swarzędz,wielkopolskie

568 000 zł74 m² 7 727,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż rodzinne, umeblowane, wygodne, atrakcyjne oraz dobrze zlokalizowane mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią, znajdujące się na bezpiecznym osiedlu, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaski

Swarzędz,wielkopolskie

529 000 zł79 m² 6 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w samym centrum Swarzędza, przy ul. Piaski. To niepowtarzalna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Swarzędz, os. Dąbrowszczaków mieszkanie do remontu z dużym potencjałem! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim bloku, idealne dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

479 000 zł64 m² 7 531,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Swarzędzu k. Poznania. Idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi, osób starszych, a także inwestorów poszukujących nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam 3-pokojowe mieszkanie nad jeziorem Swarzędz, os. Czwartaków 6 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

477 000 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryniów

Swarzędz,wielkopolskie

598 000 zł74 m² 8 136,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rodzinne oraz komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, 73,5 m2, swarzędz, 0% prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż rodzinne, umeblowane, wygodne, atrakcyjne oraz dobrze zlokalizowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

519 000 zł53 m² 9 810,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na os. H.Cegielskiego w Swarzędzu. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na os. Kościuszkowców, swarzędz. Układ pomieszczeń: - przedpokój - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

447 000 zł52 m² 8 514,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym - Swarzędz, 52,5 m , 3. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze niskiego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż wyjątkowego 53m2 mieszkania w spokojnej okolicy Swarzędza. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4. poziomie w budynku, oferując piękny widok na drzewa oraz jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł83 m² 7 781,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją 4 pokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł70 m² 6 524,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nowa Cena! Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Swarzędzu na os. Kościuszkowców. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal usytułowany niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł83 m² 7 781,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł62 m² 8 113,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , zlokalizowane w Swarzędzu, na osiedlu Edwarda Raczyńskiego. Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł83 m² 7 781,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz nowoczesnego lokum w atrakcyjnej i spokojnej okolicy pełnej zieleni? Cenisz sobie ciszę i spokój z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej? bingo! Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

379 900 zł39 m² 9 741,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o swoim własnym lokum w dobrej lokalizacji? Dostęp do pełnej infrastruktury jest dla Ciebie must-have? bingo! Mam zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

399 000 zł60 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

379 000 zł39 m² 9 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryniów

Swarzędz,wielkopolskie

620 000 zł74 m² 8 435,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rodzinne oraz komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, 73,5 m2, swarzędz Oferujemy Państwu na sprzedaż rodzinne, umeblowane, wygodne, atrakcyjne oraz dobrze zlokalizowane mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł83 m² 7 781,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

265 000 zł31 m² 8 493,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze niskiego budynku po termomodernizacji na os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Na powierzchnię 31,2 m2 składają się: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł83 m² 7 781,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz rodzinnego, przestronnego mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o mieszkaniu w okolicy idealnej do spacerowania lub aktywnego wypoczynku? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

360 000 zł50 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,5 m , położonego w niskim, czteropiętrowym bloku z 1986 roku. Budynek otoczony jest piękną zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł83 m² 8 021,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł83 m² 8 021,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

370 000 zł50 m² 7 474,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Swarzędz,wielkopolskie

669 000 zł83 m² 8 021,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

369 000 zł42 m² 8 702,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników mieszkanie W swarzędzu *** cena do negocjacji *** księga wieczysta: tak certyfikat energetyczny: tak zaświadczenia: tak lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł63 m² 7 313,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urocze mieszkanie o powierzchni 62,9 m , usytuowane w malowniczej okolicy os. Czwartaków w Swarzędzu. Ta nieruchomość to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać w zielonej, spokojnej lokalizacji z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe po remoncie - wszędzie blisko Mieszkanie Mieszkanie jest po remoncie i znajduje się w niskim, ocieplonym 4-piętrowym budynku na 3 piętrze na os. Czwartaków 21 w Swarzędzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Swarzędz,wielkopolskie

1 750 zł62 m² 28,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w najbardziej poszukiwanym, niezależnym układzie położone w cichej i spokojnej części Lubonia - przy ul. Sikorskiego. Na 62 metrową powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

399 000 zł44 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz gustownego, nowoczesnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej nieruchomości zlokalizowanej w Swarzędzu przy ulicy Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

498 000 zł74 m² 6 748 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego i wygodnego, 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 73,80 m2, położonego na wygodnym pierwszym piętrze odnowionego, niskiego bloku z lat.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij