dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Swarzędz

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z aneksem, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

796 000 zł80,43 m² 9 896,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Swarzędza, os. Działyńskiego. Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,11 m² 8 584,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Okazja!ostatnią kawalerka na osiedlu!idealna na inwestycje,lub pod wynajem. Jest to dużą, ustawna i słoneczna kawalerka z ładnym widokiem z dużego balkonu. Studio znajduje się w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w Swarzędzu! 2 pokoje + 1 pokój: garderoba, biuro, mały pokój | balkon | niski czynsz | Nowa Wieś / Mielżyńskiego - Graniczna Jeżeli szukasz 2-pokojowego mieszkania +.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

15 000 zł225 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego mieszkania o pow. 225 m2, 5 pokojowego, z dodatkowym salonem, kuchnią oraz zadaszonym tarasem, 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam lokal mieszkalny o powierzchni 47m2, usytuowany na III piętrze w niskim bloku z lat 70-tych, znajdujący się w Swarzędzu na osiedlu Zygmunta III Wazy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława IV

Swarzędz,wielkopolskie

450 000 zł47,80 m² 9 414,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na parterze kameralnego, niskiego bloku w Swarzędzu czeka przestrzeń, która daje coś więcej niż metry - daje wygodę codzienności. Układ mieszkania jest prosty i bardzo funkcjonalny: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

549 000 zł61,50 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Cenisz sobie wygodę, spokój i dobrą lokalizację? bingo! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, częściowo wyposażonego, odświeżonego i bardzo zadbanego o powierzchni ok. 60 m2 (po podłodze), o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

559 900 zł58,90 m² 9 505,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2 pokoje z możliwością 3 idealne mieszkanie w centrum Swarzędza! Na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

435 000 zł53 m² 8 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53 m , położony na pierwszym piętrze w budynku na os. Czwartaków 4 w Swarzędzu. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

440 000 zł63 m² 6 951,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na Os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 63,3 mkw. Mieszkanie usytuowane jest II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

569 000 zł62 m² 9 252,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Swarzędz,wielkopolskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Słoneczne 2 pokoje z ogródkiem | Swarzędz | Szybki dojazd do Poznania Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

555 000 zł62 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja mieszkania Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez płacenia prowizji dla agencji nieruchomości. Mieszkanie dostępne najpóźniej od 1 lipca 2026. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

559 000 zł55 m² 10 108,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w Swarzędzu Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w Swarzędzu na ul. Tytusa Działyńskiego. Mieszkanie znajduje się na II p. i składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

580 000 zł62 m² 9 430,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

339 000 zł36 m² 9 448,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe, nowa inwestycja, stan deweloperski, bez pcc, główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata Nieruchomość złożona z: pokój 18 m.kw korytarz 3 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzesińska

Swarzędz,wielkopolskie

2 190 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m2, położone w Swarzędzu w rejonie ulicy Wrzesińskiej. W odległości około 600 m markety spożywcze tj. Biedronka, kaufland,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Cegielskiego

Swarzędz,wielkopolskie

2 500 zł87 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - Swarzędz, osiedle Cegielskiego. 4 pokojowe 1 piętro. Wynajmę przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m2. Idealne dla rodziny lub osób szukających wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz przypisanym miejscem parkingowym: swarzędz, osiedle Cybińska! Zachęcamy do zapoznania się z niepowtarzalną propozycją sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Swarzędz,wielkopolskie

565 000 zł56 m² 10 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na kameralmnym osiedlu Swarzędz Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł39 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cegielskiego

Swarzędz,wielkopolskie

599 000 zł74 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ptak nieruchomości | 29 lat doświadczenia na runku nieruchomości To nie jest po prostu mieszkanie. Oferta, na którą warto spojrzeć! To może być Twój nowy dom miejsce, które daje Ci przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

470 000 zł39 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme kawalerke na parterze z balkonem razem z piwnica na os. Działynskiego 1D koło ronda wszystkie media sklepy obok cena 1400zł + czynsz koło 500zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe w Swarzędzu na osiedlu Mielżyńskiego 115. Mieszkanie ma 80m2, położone jest na 1 piętrze w niskim bloku i jest bardzo nasłonecznione z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

480 000 zł39 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kameralnego, niskiego bloku z dwoma kondygnacjami. Budynek wyróżnia się nowoczesną elewacją, otoczony zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Swarzędz,wielkopolskie

1 490 zł38 m² 39,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 38m2/ 1 duży pokój z oddzielną kuchnią i łazienką w centrum Swarzędza przy Starym Rynku,bezczynszowe do wynajęcia. Mieszkanie na parterze,odnowione (ok 4-5 lata temu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

437 000 zł46 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie W swarzędzu 2 pokoje, 45,54 m , oddzielna kuchnia gotowe do zamieszkania! Swarzędz | 2 pokoje | 45,54 m | 隣 Budynek z 2000 r. | niski blok Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam 3-pokojowe mieszkanie nad jeziorem Swarzędz, os. Czwartaków 6 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

477 000 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Witam ,mam na sprzedaż mieszkanie na os E. Raczyńskiego .Jadąc z Ronda Śródki w kierunku Swarzędza ( 8 minut) ulicą Warszawską, na wysokości McDonald's skręcamy w prawo na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 61 m2 z balkonem, komórką lokatorską + 2 miejscami postojowymi - Swarzędz, ul. Cybińska Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cegielskiego

Swarzędz,wielkopolskie

590 000 zł65 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia użytkowa: 65 m Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie, które znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

519 000 zł53 m² 9 810,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania, mieszczącego się na os. H.Cegielskiego w Swarzędzu. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

449 000 zł52 m² 8 651,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń, położonego w lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku na os. Czwartaków w Swarzędzu. Na powierzchnię 53 m2 składają się:- jasny salon z wyjściem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij