dowolna

Domy z cegły Swarzędz - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

1 050 000 zł214 m² 4 906,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dom szeregowy Z fotowoltaiką W świetnej lokalizacji W swarzędzu! Zachęcam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł320 m² 4 046,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:405 m²

gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! możliwy dochód : 16000 zł Swarzędz / Nowa Wieś - ul. Kaczorowskiego dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 320 m2 położony na działce 405m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł103,89 m² 7 594,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej o powierzchni całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł231 m² 5 411,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:813 m²

gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników! możliwy dochód : 16800 zł Swarzędz ul. Kilińskiego dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 189 m2 położony na działce 405m2 , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Swarzędzu przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł123 m² 6 739,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej z garaże o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Bardzo ładny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Swarzędza. Dom bardzo funkcjonalny poprzez wyraźne oddzielenie części dziennej przeznaczonej do użytkowania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł230 m² 5 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kaczorowskiego w Swarzędzu, która jest idealnie przystosowana do prowadzenia hotelu pracowniczego. Ten przestronny, piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Centrum Swarzędza. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 328 zł132 m² 5 275,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł84,80 m² 8 242,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mdom biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich. Brak podatku pcc i prowizji. Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna dom w zabudowie dwu lokalowej o powierzchni użytkowej około 84,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego 3 kondygnacyjnego w Centrum Swarzędza na ul. Zwycięstwa. Cena : 1 299 000 zł Powierzchnia domu: 160 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł208,50 m² 11 990,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Prestiżowy dom w pożądanej części Swarzędza, na granicy z Zalasewem W pełni urządzony dom 167,9 m2 plus garaż 40,6 m2 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w urokliwym Swarzędzu, przy ulicy Poznańskiej. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł219,20 m² 5 200,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 175 m , położony na działce o powierzchni ok. 312 m w spokojnej i cenionej części Swarzędza na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł144,23 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

= w pełni umeblowane biuro, w doskonałej lokalizacji = Na wynajem biuro o powierzchni 144,23 m2 w doskonałej lokalizacji w Swarzędzu. W sąsiedztwie liczne firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł306 m² 8 496,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z podpiwniczeniem w Swarzędzu. Dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojący o powierzchni całkowitej 306 m2 położony na działce o pow. 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do obejrzenia świetnie zlokalizowanego domu w Swarzędzu przy ul. Kwiatowej. Przestrzeń z potencjałem może być idealną propozycją do podziału i pod wynajem lub zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł189 m² 5 820,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:405 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 580 000 zł417 m² 3 788,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:417 m²

:link do strony :kontakt do agenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaski

Swarzędz,wielkopolskie

5 700 zł135 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wynajmujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piaski

Swarzędz,wielkopolskie

5 700 zł135 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kaczorowskiego

Swarzędz,wielkopolskie

1 190 000 zł224 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Swarzędz,wielkopolskie

779 001 zł93 m² 8 364,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dla rodziny! Nowoczesny styl i rozwiązania Wyjątkowa oferta bliźniaka w cichej i pięknej okolicy, zaledwie 20 min do Poznania. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł93 m² 8 149,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Swarzędz,wielkopolskie

779 001 zł93 m² 8 364,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatni dostępny! dla rodziny! Nowoczesny styl i rozwiązania Wyjątkowa oferta bliźniaka w cichej i pięknej okolicy, zaledwie 20 min do Poznania. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

999 000 zł600 m² 1 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:550 m²

Super okazja dla inwestora! Lokale mieszkalne pod wynajem lub sprzedaż w najlepszej lokalizacji w Swarzędzu, ścisłe centrum. Zapraszam do zapoznania się szczegółowo z tą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

790 000 zł217 m² 3 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom wolnostojący z 2003 r. z dużym salonem i potencjałem aranżacyjnym Swarzędz, ul. Paderewskiego 34 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 217 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

789 000 zł147 m² 5 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak-dom ok.108m2/4 pokoje/2 kuchnie/2 łazienki + domek 40m2/pokój/kuchnia/łazienka + oddzielny garaż, na działce ok.580m. Idealne dla dużej rodziny (potencjał na 3 niezależne mieszkania) lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

2 499 000 zł568 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Nr oferty w biurze: 121965. Nieruchomość położona w pobliżu lasu i jeziora, otoczona ścieżkami rowerowymi. Dom dwukondygncyjny z 2000 roku, podpiwniczony o powierzchni 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł93 m² 8 149,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

789 000 zł148 m² 5 331,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom ok.108+domek 40m2+garaż, na działce ok.580m. Idealne dla dużej rodziny (potencjał na 3 niezależne mieszkania) lub 2 mieszkania z miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

3 000 zł130 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom 130m2 + taras i patio/ ogródek 50m2 + garaż 1 stanowiskowy Przedmiotem wynajmu jest dom parterowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 130m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kórnicka

Swarzędz,wielkopolskie

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 31.03.25 Okazje należy chwytać. Przegapione nie wybaczają.Oto jedna z nich stoi przed Tobą .Idą święta niech się spełni czyjeś.